Фірма Zippo виробляє запальнички високої якості. Ця компанія визнана кращою у всьому світі через бездоганної якості роботи і неповторного дизайну. Зіппо регулярно радує своїх покупців новими, різноманітними моделями. Профіль нашого магазину — продаж запальничок Zippo Swarovski. Ці моделі прикрашені каменями, які красиво доповнюють стиль запальничок. Ціни на запальнички Zippo Swarovski на нашому сайті вас порадують, вся продукція надходить до нас безпосередньо від виробника. Придбати зажигалка zippo ви можете на сайті http://zippo-shop.kiev.ua по дуже вигідним цінам!

Swarovski вже більше 120 років займається обробкою каменів з кришталю. Завдяки бездоганній ограновуванні каміння Сваровські вже давно здобули популярність у всьому світі. Даніель Сваровскі він же творець, ще в 1895 році побудував фабрику на якій виготовлялися вироби з кришталю, які копіювали справжні коштовності. Фактично відразу після випуску першої партії, успіх Даніеля перевершив всі її очікування. Камені отримали шалену популярність за рахунок невисокої ціни і бездоганною огранювання. Тому штат співробітників був розширений і почалася виготовлення каменів.

Сини геніального винахідника удосконалили виробництво. У 1911 році був знайдений метод, який дозволяв виготовляти ідеально прозорі камені. До сьогоднішнього дня ніхто не може розгадати цей рецепт. Саме тому камені Swarovski настільки цінуються.

Сьогодні Swarovski є визнаним партнером компанії Зіппо. Прикрашені камінням запальнички отримали популярність не тільки у жінок, але і у чоловіків. В запальничках масового виробництва найчастіше використовується один камінь Сваровскі, який розміщений посередині. Це привертає погляд до запальничці, роблячи зображення більш жвавим.

Так само фірма Zippo випускає моделі з великою кількістю каменів. Є моделі, які присвячені певним особистостям, відомим у всьому світі. Навіть моделі запальничок Harley Davidson можна зустріти з камінням Сваровскі.

У дизайні камінням використовують різні кольори, форми, поєднання різних розмірів – це все створює відчуття неповторності і розкоші.

Компанія Zippo не перестає дивувати різноманітністю своїх моделей. Кожен зможе знайти саме ту яка буде йому ідеально підходити. Купуючи Зіппо, ви робите неперевершений подарунок собі або своїм близьким. У нас ви знайдете оригінальну продукцію з довічною гарантією. Почніть жити з Зіппо сьогодні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here