Як убезпечити себе від шахрайських дій стосовно майнового права? Це питання для багатьох здається важким і непростим, але довідка про відсутність обтяжень на нерухомість стане порятунком для багатьох. Де взяти такий документ і чи реально отримати цей кадастровий документ у режимі онлайн? Відвідайте цей ресурс, і замовте довідку з Росреестра прямо зараз. Тільки тут ви можете знайти необхідний документ, який допоможе убезпечити вас від шахрайства у сфері нерухомості.Відповідно до законодавства Росії, розроблена ціла комплексна програма, яка дозволяє включити в єдиний державний реєстр майнового права будь-які відомості про нерухомість. У нас найкраща справка об отсутствии ареста на квартиру

ЕГРН це самий надійний державний реєстр Кадастрової палати Росії. Виписка ЕГРН містить не тільки основні базові дані щодо цікавить вас об’єкт майнового права, але і дозволяє дізнатися, які обмеження має цікавить вас об’єкт.

Будь-яка зацікавлена особа може без обмеження отримати дані про обтяження на нерухоме майно. У розділі «Права та обмеження» розкриваються всі відомості щодо обтяження нерухомості. Замовивши довідку, сплативши вартість послуги, в яку включається держмито, ви можете отримати розкриття інформації щодо обтяження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here