Починаючи з 1 січня 2017 року, на території Росії вступили в дію нові правила і вимоги, які дозволили оптимізувати роботу Росреестра, зменшити вплив бюрократії на оформлення документів реєстрації майнового права.Тепер виписка з ЕГРН замовити дозволить одночасно 2 документи, які раніше необхідно було подавати заявку окремо.Введений в дію новий федеральний закон №218 (ФЗ) замінив раніше діяли законодавчі нормативи у федеральних законах № 221, а також ФЗ№122.Єдиний державний реєстр нерухомості, він же ЕГРН, тепер об’єднує дві структури, це реєстру права нерухомості, а також кадастрову систему обліку нерухомого майна. До початку 2017 року, кожен підрозділ Росреестра вимагало окрему форму заповнення заявки для отримання необхідного пакету документів. Отримати нову виписку ви можете тут. Ми пропонуемо заказать выписку егрн

Яка форма виписка з ЕГРН замовити в цьому році
В середині минулого літа, Мінекономрозвитку підготувало наказ, який регулює нову систему видачі виписок ЕГРН, а також які форми довідок вводяться у зв’язку з веденням нового закону. Так, новий Наказ свідчить, що вводяться наступні типові бланки та документи для ЕГРН:

Форма виписки ЕГРН, в якій вказуються основні категорії характеристики об’єкта, а також зареєстроване право на нерухомість.
Виписка ЕГРН, де вказується факт про перехід права на будь-який об’єкт нерухомості.
Виписка ЕГРН, в якій зазначаються право окремої особи (окремих осіб) на наявний об’єкт майнового права, або факт мав права в минулому.
Документ, в якому підтверджується дата одержанням державним органом реєстрації прав на заяву про факт державного кадастрового обліку, а також про факт державної реєстрації майнового права, з повним перерахуванням внесених в базу документів за цими напрямками.
Загальний порядок складання єдиної бази даних затверджених форм.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here