Поява нового бренду, як правило, супроводжується численними питаннями про те, на основі чого створена продукція. Такий інтерес користувача цілком виправданий, адже кава просто зобов’язаний задовольняти запити споживача. Однак, створюється справжня інтрига, якщо нова торгова марка має винятковістю. Такий напій потрібно тільки пробувати, бо написані характеристики, як би вони витончені не були, не можуть достовірно передати абсолютно новий смак продукту. Придбати кофе молотый можна на сайті https://kava-plus.com.

Відродження легенди

Розробка нової торгової марки проходила дуже ретельно і трепетно. Засновником бренду були знайдені найцінніші старовинні документи, в яких був описаний процес приготування кави, який вживається козаками-характерниками. Саме цей факт і дав назву нової продукції. Треба віддати повинно розробникам нового кави, які довго і наполегливо розбиралися в старих писемних, намагаючись відродити той самий рецепт, який вважався магічним.
До слова сказати, напій козаків не володів тими смаковими якостями, до яких звик сучасний гурман. Кава була надзвичайно гірким і дуже міцним. Така органолептика пояснюється, перш за все, спеціальним способом обсмаження. Крім того, козацькі майстри приготування кави застосовували деякі трави, збір яких проходив в районах сучасних Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Не можна сказати, що такий купаж на увазі наявність вишуканого смакового букета, але вплив продукту на організм було просто фантастичне. Систематичне вживання такої кави зміцнювало імунну систему, благотворно впливало на серцево-судинну систему і заряжало організм життєвою енергією.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here