Khalil Mamoon (Халіл Мамун) — єгипетська компанія, що займає провідні позиції на світовому ринку. Це поєднання бездоганної якості і демократичної ціни принесло компанії популярність у всьому світі. Єгипетський кальян Khalil mamoon — ідеальний варіант як для поціновувача процесу куріння кальяну, так і для новачка в цій справі. Купити єгипетський кальян означає купити максимально якісний виріб, створений ручним способом кращими майстрами країни, за стародавніми традиціями Сходу.

У нас найкращі египетские кальяны

Історія створення компанії
Компанія почала свої історію ще в далекому XVII столітті. Її заснував єгиптянин Мамун Ефенді — один з найвідоміших і шанованих майстрів того часу, що ремонтує масляні лампи і реставрують антикваріат. Він працював у палаці султана Османської імперії, і заслужив славу майстра на всі руки. Султан дуже любив і поважав його.
Згідно з легендою, перший кальян майстер виготовив під час свого перебування в Туреччині. Традиції створення кальянів в його родині передавалися з покоління в покоління, від батька до сина. Багато століть відшліфували їх майстерність, члени цієї родини навчилися створювати справжні витвори мистецтва.
Переваги кальянів Khalil Mamoon
Замовити кальян з Єгипту слід завдяки їх численним перевагам. Кальяни виробництва даної компанії стали легендою, вони вражають своїм унікальним дизайном і вишуканим зовнішнім виглядом. Вони не тільки мають чудові курильні якості, а й стануть прикрасам будь-якого інтер’єру.
Кожен єгипетський кальян оснащений написом, а деякі моделі — ще й кованими фігурками міфічних тварин. Khalil Mamoon заслужили славу «правильних» кальянів. Матеріалом виготовлення виступають матеріали найвищої якості — товста нержавіюча сталь, мідь або латунь.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here