Наша унікальна послуга — торт на замовлення «під ключ». Ми не пропонуємо доплати на кожному кроці, а відразу готові запропонувати для наших клієнтів доступні ціни на кондитерські вироби — від 1500 рублів за 1 кг. Причому, в цю вартість вже включені всі послуги з вибору дизайну, начинки і прикраси торта. Простіше кажучи, у нас можна замовити шикарний торт «під ключ» відмінної якості за доступною ціною. Додатково Ви можете замовити у нас доставку солодощів на будинок по Санкт-Петербургу, яка працює швидко, надійно і акуратно доставляє найрізноманітніші торти на замовлення прямо на Ваш захід. Ми пропонуемо торт на заказ СПб
Ми готові прийти на допомогу по будь-яких питань! Якщо в процесі замовлення виникли труднощі, Ви завжди можете зв’язатися з нами за телефоном, вказаним на нашому сайті. На деякі популярні питання, які часто виникають у клієнтів, ми дамо відповіді прямо зараз.
Як визначитися з вагою торта? Ви активно займаєтеся організацією святкового торжества, і тут постає питання про торті, його вагу та розмір. Зазвичай вага кондитерського виробу прямо залежить від кількості запрошених на захід гостей і від бюджету свята. В середньому вважається, що на одну персону йде 120 — 150 г десертного страви. Якщо Ви збираєтеся замовити торт, то кількість гостей множите на прийнятий норматив і для вірності додаєте ще кілька порцій (на Ваш розсуд). При наявності можливості Ви можете цей норматив коригувати за своїм бажанням, іноді може бути розраховане навіть до 250 г на людину. Оскільки торт замовляють вже після складання основного меню, то з цим питанням проблем виникнути не повинно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here