У нас прекрасна новина! У нашому фітнес клубі з’явилися в продажу ексклюзивний швейцарський сироватки Callys з натуральним активним складом на основі гіалуронової кислоти.

Швейцарський бренд Callys керується високими стандартами якості та точністю швейцарських методів виробництва. Бренд застосовує найновіші технології та ефективні природні компоненти і створює найбільш ефективні, інноваційні засоби догляду з наочними довготривалими результатами.

Зараз асортимент продукції Callys налічує чотири антивікових сироватки. Вони підходять для застосування як жінкам, так і чоловікам — це три сироватки для шкіри обличчя і одна — для волосся.

Збалансована формула увлажняющая сыворотка для лица Callys з висококонцентрованих натуральних компонентів для оптимального синергічного дії, спрямованого на глибоке зволоження.

Унікальний склад природних сполук високої концентрації максимально сприяє виробленню натурального колагену.

Чистий гіалуронова кислота з подвоєним молекулярною вагою:

1) Гіалуронова кислота з низькою молекулярною масою: зволожує внутрішні шари епідермісу, стимулює фібробласти, збільшує синтез колагену.

2) Гіалуронова кислота з високою молекулярною масою: зволожує поверхневий роговий шар. Виготовляється з біотехнологічних екстрактів рослинного походження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here