Для міських жителів щороку літо затьмарюється відключенням гарячої води. Безумовно, це приносить багато незручностей. А вже якщо в квартирі є маленькі діти, то без водонагрівача просто не обійтися.
Щоб не залежати від комунальних служб, найкраще придбати водонагрівач, переваги якого гідно оцінить вся Ваша родина. При цьому найголовніше — визначитися, який із них підійде вам більше. Тому мета даної статті — допомогти Вам розібратися у виборі водонагрівача, які в широкому асортименті представлені на сьогоднішній день на ринку. Який же водонагрівач краще? Як правильно вибрати водонагрівач? Залишилося тільки знайти рішення і зробити вдалу покупку! Для вибору обсягу водонагрівача можна орієнтуватися на усереднений разовий витрата однією людиною гарячої води.
З огляду на кількість членів сім’ї і Ваші індивідуальні потреби в гарячій воді, за допомогою цієї таблиці Ви самі зможете вибрати орієнтовний обсяг необхідного водонагрівача. Зазвичай найбільш популярними моделями для використання за містом є бойлери об’ємом від 100 до 200 л. У міській квартирі мало хто може дозволити собі встановити водонагрівач такого великого обсягу, тому в цьому випадку частіше купують бойлери об’ємом від 10 до 50 л, які цілком можуть вирішити проблеми, що виникають у зв’язку з щорічним річним відключенням гарячого водопостачання.

Электрические котлы Киев абсолютно безпечні і отже можуть бути встановлені в будь-якій квартирі без узгодження з житлової інспекцією та іншими організаціями. Крім того, до переваг таких приладів можна віднести можливість вибрати прилад будь-якої потужності.
На відміну від них, газові нагрівачі представляють хоч незначну, але все-таки загрозу вибуху і пожежі: тому їх установка вимагає дозволу комунальних служб. Втім, мають газові нагрівачі і один великий плюс: в міських квартирах, де витрата газу не лімітований, їх експлуатація обходиться набагато дешевше.

Проточний водонагрівач не має накопичувача і гріє воду в міру витрати. Це дуже зручно, оскільки відсутність резервуара дозволяє зробити водонагрівач досить компактним.
До недоліків проточних водонагрівачів відносять досить серйозну потужність, що створює складності в їх підключенні до електрощита. Крім того, якщо точок виведення гарячої води кілька і вони розташовані на відстані один від одного, доводиться купувати кілька приладів, що досить недешево.
Накопичувальні нагрівачі мають досить солідні розміри, але їх потужність невелика, а отже їх можна сміливо встановлювати в квартирах зі старою проводкою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here