Оприлюднив у понеділок на щорічній конференції Apple для програмістів, нові комп’ютери стають все краще дисплеї і графічні можливості, які Apple hopews зробить Мак відмінна платформа для розробки віртуальної реальності.

Яблуко керівники продемонстрували Маків виробляти віртуальної реальності, хоча вони і не відразу говорити про те, як зробити гарнітуру для їх перегляду.

ВР часто описується як наступна велика річ, хоча досі, інтерес з’являється більше серед розробників та виробників апаратури, ніж зі звичайних користувачів.

SIRI СХОЖЕ, ЧУВАК!

Запис Apple на ринок може змінити це. Його вступ до цифрової музики потокового продажу з iTunes, або на ринку смартфонів iPhone, перевернув ті галузі і прийняв їх в маси.

В нових iMac починаються близько 1300$. Apple також оновила лінійку MacBook ноутбуки з більш швидкими процесорами. Ці нові мас-старт доставка в понеділок.

Apple також представила високого класу імак Pro для досвідчених користувачів на своїй щорічній конференції для програмістів в понеділок. Він прийде в грудні, починаючи близько 5000$.

МАЙБУТНЄ APPLE СПОСТЕРІГАТИ ВИЯВЛЕНО

“Ми раді надати розробникам і клієнтам поглянути на імак про. Це буде наш найшвидший і самий потужний Mac в історії, який приносить графічних обчислень для імак вперше», — сказав Джон Тернус, віце-президент Apple з апаратним
Проектування, бізнес-провід. «Ми поліпшили всю систему і розробили абсолютно новий теплової зодчества для того щоб упакувати виняткову продуктивність в елегантному, тихому імак корпус наші користувачі люблять — імак Pro-це величезний крок вперед і там ніколи не було нічого подібного.»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here