Перше і найважливіше це бренд. У кожного бренду є вже усталене народна думка.
Візьмемо три марки Скіф Союз і Дюропал.

Скіф з них найдешевший це плюс. має найтонший пластик покриття це мінус. Захисний шар, так званий лак який охороняє малюнок поверхні від стирання відсутня, значить ця стільниця має низьку опірність до механічних навантажень звідси малий термін експлуатації. Тобто через деякий час в місцях найбільшої активності з’являться потертості в кращому випадку, порушення захисного шару (пластика) в гіршому.

Союз дорожче ніж Скіф має більш товстий пластик і в деяких випадках навіть може конкурувати з іноземними брендами. Більший розбіг в класах дозволяє вибрати клієнту як від економа, так і до преміум класу стільниць. Звідси і складається товщина стільниці, пластика, ну і звичайно ціна. Розміри стільниць теж універсальні і дозволяють підібрати оптимальний варіант для кухні. Придбайте деревянная столешница на сайті http://www.zamena-stoleshnicy.ru.

Duropal це вже іноземний виробник. Ціна на нього залежить безпосередньо від курсу валют, це величезний мінус в наш час. Товщина пластика у них одна вона максимальна 0,8 мм. Розбіг за розмірами теж великий це плюс. Пластик покриття дійсно хороший і служить довго, середній вік замінних стільниць 15-20лет

Тепер ви розумієте що саме важливо в стільниці це покриття, від нього залежить чи буде ваша стільниця виглядати як нова через 5-10років. Так само пластик захищає саму начинку стільниці ДСП, порушення поверхні пластика призводить до руйнування самої стільниці. Кажуть є ДСП вологостійке, не обманюйте себе вологостійким воно не буває, є тільки водовідштовхувальне. При довшому попаданні води на нього, все одно відбудеться руйнування.

Ну і звичайно найважливіший фактор це майстер який її встановлює, якщо він працює в цій сфері довго — то він знає всі слабкі місця і захистить стільницю для її більш довгої служби.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here