Кабелі VGA використовуються для підключення пристроїв відображення відеоінформації до комп’ютерів. Найчастіше кабелем VGA до комп’ютерів підключаються монітори, також проектори та інші пристрої. У нашому магазині в Києві можна купити VGA кабелі різної довжини: як стандартні 1,8 м, так і довгі, для підключення, наприклад, проекторів 5м, 10м і навіть 30 метрів. Vga кабель стоимость кабелі досить гуманні — звичайний VGA кабель коштує зараз 50 грн.

При виборі шнура для монітора VGA не завжди правильно «гнатися за ціною». Дешевий кабель матиме швидше за все, погане екранування, та й всю конструкцію дроти. Через це в деяких дозволах зображення може виявитися розмитим. Особливо сильно цей фактор помітний на довгих кабелях. Вже при довжині 5 метрів краще купіть кабель дорожче, але якісний. Також важлива якість при високій роздільній здатності екрану … Продаються в нашому магазині також такі цікаві кабелі, як VGA подовжувачі. Сигнал в них передається по кручений парі, а довжина з’єднання можлива до 300 метрів!
Купуйте VGA кабелі в нашому інтернет-магазині! Ми забезпечимо вам високу якість зображення, відмінну ціну і доставку по Києву та Україні!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here