На сьогоднішній день є величезна кількість будівельних матеріалів, призначених для обробки підлоги в приміщеннях. Проте, для житлового будинку найбільш підходящими є матеріали, виготовлені з натурального дерева. Паркет, звичайно ж, має шикарний вигляд і фактуру, але він є дуже дорогим матеріалом. Тому дерев’яні дошки були і залишаються найпоширенішим, в наслідок дешевизни, але при цьому мають відмінну якість матеріалом. Якщо вам цікова цена половой доски тоді перегляньте сайт http://doskastroi.ru.

Статева дошка являє собою матеріал, виготовлений з масиву дерева. Цим вона і відрізняється від паркету, так як він проводиться склеюванням декількох шарів дерева. При виробництві використовується тільки натуральне високоякісне дерево без тріщин, сучків і т.д. Дошка для підлоги є екологічно чистим матеріалом. Завдяки чому воно безпечне для алергіків, астматиків і маленьких дітей.

При виборі дошки для підлоги, зверніть увагу на наявність сучків, вад і деформацій. У підлогового покриття їх бути не повинно. Також дошка повинна мати рівну форму і чітку фактуру. Товщина половий дошки не повинна бути менше 21мм.

У нашому магазині Ви знайдете статеву дошку суху, найкращої якості, безпосередньо від виробника. Ціна за куб досить демократична. Якість матеріалу, відсутність сучків, деформація і інших дефектів гарантуємо. Ми пропонуємо найкращі ціни на підлогову дошку в Москві і області.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКабелі VGA
Следующая статьяAndroid mini PC

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here