Android mini PC відмінний приклад об’єднати в одному пристрої кілька приладів одночасно, для більшого комфорту і зручності. Саме в Android mini PC присутній і міні комп’ютер, і ТВ приставка. Міні ПК зберігає в собі програмну частину на основі операційної системи Андроїд, до того ж характеризується компактним розміром.

На сьогоднішній день проводяться в двох варіаціях: Android TV box в форматі медіаплеєра і Android HDMI mini PC, чисто зовні нагадують звичайну флешку. Безумовно, підмінити собою звичайний комп’ютер такий пристрій поки не може, але має можливість підключення до мережі інтернет, здійснювати відео перегляд.

Медіа приставка Андроїд, різновиди моделей якої пропонуються на нашому сайті і кожна з яких зі своєю певною операційною системою, досить потужна.

ТВ приставка для телевізора забезпечить підтримку бездротових опцій Bluetooth, Wi-Fi, одночасно Ви отримаєте і дротяні з’єднання HDMI для підключення до ТБ і LAN-порт для створення інтернет мережі, в деяких моделях передбачені і аудіо виходи.

Ви також можете ознайомитися в іншому розділі нашого магазину з TV приставками під управлінням ОС Windows, з докладними характеристиками і функціональними можливостями. У нашому магазині Ви завжди зможете підібрати і найбільш для вас прийнятний пульт дистанційного керування.

На вартість конкретних моделей, замовити які можна, як оптом, так і в роздріб, впливає як виробник, так і функціональні можливості і який би моделі Ви не віддали свою перевагу на нашому сайті, висока якість буде гарантовано.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСтатева дошка
Следующая статьяSamsung Galaxy S8

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here