Компанія Samsung є джерелом інноваційних технологій, які з кожним роком стають все більш розгалуженими та складними з технічної точки зору. Такі позитивні зміни торкнулися всіх видів техніки, але величезний внесок був зроблений саме в розробку новітніх концепцій смартфонів преміум класу, одним з яких є самсунг галакси s8.

Після провального вибухонебезпечного Samsung Galaxy Note 7 корейці серйозно взялися за голову, і спробували залатати діру в своїй репутації шляхом удосконалення процесу виготовлення і безлічі перевірок продукції перед випуском. Черговим «вибачте» став вихід воістину обдарованого у всіх сенсах флагмана, який повинен затьмарити своєю пишністю всіх конкурентів.

При першому погляді на новинку мимоволі відчуваєш той «вау-ефект», який надовго застигає в голові, барикадується і наполегливо відмовляється виходити навіть за винагороду. Дизайн є однією з найбільш привабливих рис в Samsung Galaxy S8, ціна якого виразно відповідає його пишності.

Плавні лінії, величезний дисплей, який не має рамок, плавно перетікає в бічні грані і алюмінієвий корпус, граціозно грає з відбитками на сонці. Незважаючи на те, що в моделі використовується 5,8 — дюймовий екран, її габарити приємно дивують, адже через дуже вузьких рамок, сам корпус практично не помічається візуально, так як екран займає трохи більше 83% простору передній панелі.

Така особливість іноді змушує думати, що в руках знаходиться екран і нічого крім екрану, а управляти таким пристроєм стає в рази зручніше. Самсунг Galaxy S8 є, без перебільшення, справжнім шедевром і змушує любителів продукції Apple плакати «яблучними сльозами» і з заздрістю дивитися на цей витвір, яке на даний момент не має аналогів. Ідея про скорочення простору, займаного самим корпусом, і «розширення повноважень» для екрану не нова, проте в даній моделі (також як і в її модифікаціях) вона реалізована найбільш вдало.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here