Німеччина — це сучасна країна з багатою історією, вона знаходиться в самому серці Європи і пропонує безкоштовне високоякісну освіту для всіх. Перед іноземними студентами і експатами ця країна відкриває воістину широкі можливості. У нашій статті розповімо про те, чому варто вчитися саме в Німеччині.

Якісна освіта

Сьогодні Німеччина є найпопулярнішим неангломовним напрямком серед іноземних студентів. На ринку міжнародної освіти країна представлена ​​кращими університетами Західної Європи. У 2015 році в світовому рейтингу вузів Times Higher Rankings Мюнхенський університет Людвіга-Максиміліана зайняв 29 місце, Гейдельберзький університет зайняв 37 місце, а Берлінський університет імені Гумбольдта — 49 місце. У Топ-100 рейтингу також увійшли і інші німецькі навчальні заклади.

Німецька освіта славиться своєю якістю і першокласними можливостями для навчання, при цьому уряд країни приділяє велику увагу академічному розвитку Німеччини. Крім того, щорічно уряд фінансує дослідницькі проекти, що дозволяє студентам займатися індивідуальними дослідженнями і розробками.

Безкоштовне навчання

Можливо, ви завжди мріяли вчитися в Європі, але боялися високу вартість закордонної освіти. В такому випадку, Німеччина відмінно підійде вам! Навчання в бакалавраті німецьких вузів є абсолютно безкоштовним Украинцы смогут в Германии учиться совершенно бесплатно . Так-так, в Німеччині навіть іноземні студенти не платять за навчання.

До речі, якщо ви отримаєте диплом бакалавра в німецькому університеті, ви також можете розраховувати на подальшу безкоштовну освіту на рівні магістратури. Безкоштовне навчання в вузі дозволяє студентам заощадити чималі гроші і витратити їх на оренду житла, купівлю навчальних матеріалів, розваги і подорожі!

кар’єрні можливості

Випускникам німецьких вузів дозволяється залишатися в країні протягом 18 місяців після закінчення університету. Цей час дається на пошук роботи в країні і значно перевищує ліміт в інших державах Європи. Наприклад, у Великій Британії випускникам дається всього 3 місяці на працевлаштування.

У 2014 році близько 50% іноземних випускників німецьких вузів залишилося в країні після закінчення навчальних закладів, що відображає великий інтерес молодих іноземних фахівців до роботи в Німеччині та їх затребуваність на місцевому ринку праці.

Більшість університетів Німеччини підтримує зв’язки з різними підприємствами і компаніями, допомагаючи своїм студентам знайти місце для ідеального стажування і, далі, працевлаштування. У 2015 році за рейтингом THE Global Employability University Ranking Мюнхенський технічний університет посів 11 місце в світі по працевлаштування випускників, поступившись тільки вузам Великобританії, США і Канади.

Високий рівень життя

Життя студентів в Німеччині цікава і насичена. Більшість великих німецьких міст, таких як Берлін, Мюнхен і Гамбург, — це справжні сучасні центри культури, музики і мистецтва. Незалежно від ваших інтересів, в Німеччині завжди є, куди піти і чим зайнятися. Це ідеальна країна для допитливих і активних студентів! Цікаві для себе заходи і заняття тут можуть знайти любителі спорту, політики, історії, мистецтва і багато чого іншого.

Подорожі по Німеччині також доступні студентам. Завдяки розвиненій економіці і інфраструктурі, по всій країні можна пересуватися на швидкому й безпечному транспорті.

Днем в німецьких містах можна насолоджуватися унікальною архітектурою, середньовічними замками, садами і парками, а з настанням темряви — різноманітним нічним життям.

Інтернаціональна атмосфера

Німеччина є європейським центром студентського життя і мультикультуралізму. За рахунок великої кількості навчальних програм англійською мовою і безкоштовної освіти, в Німеччину на навчання з’їжджаються студенти з усього світу.

У минулому році в німецьких вузах навчалося понад 300,000 іноземних студентів, і ця цифра в майбутньому буде тільки збільшуватися. А ще, Німеччина знаходиться в самому серці Західної Європи, тому звідси легко подорожувати в сусідні країни, знайомитися з їх культурою і пам’ятками.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here