Вибір ліхтарів на велосипед настільки великий, що більшість велолюбителів вважають за краще не замислюватися над своїми вимогами до такого пристрою, а купити перший-ліпший світильник, тільки б не зв’язуватися з багатогодинними відео-оглядами, такими, що суперечать один одному рекомендаціями друзів і механіків в майстернях.

Проте, базова інформація про велосипедних ліхтарях не настільки об’ємна, і варто її вивчити, перш ніж купувати світлове обладнання на свій велосипед. Це можна зробити на сайті https://fonarik.ua/fonari/fonari-led-lenser/.

Використання ліхтарів
В першу чергу, на велосипеді є кілька типів застосування ліхтарів. Найпопулярніші такі:

Основне джерело світла — виконує функцію освітлення простору перед велосипедистом. Зазвичай, коли мова йде про ліхтарі, мається на увазі саме цей сценарій використання.
Позначення на дорозі — невеликі джерела світла ззаду, на рюкзаку, на спицях і рамі служать тому, щоб велосипед був більш помітним на дорозі.
Найчастіше велосипедні ліхтарики встановлюються не на постійній основі, так як нічне катання не настільки популярно, та й залишати без нагляду тендітні пристрої варто далеко не у всіх містах і місцях, але деякі моделі вимагають досить складного кріплення, особливо, якщо забезпечені окремим елементом харчування.

Основні характеристики
Які характеристики відрізняють велосипедні ліхтарі один від одного? В основному це:

форма,
показники світла (яскравість, спектр, кут і т.д.),
спосіб кріплення,
спосіб харчування.
Розглянемо ці характеристики докладніше.

світлові параметри
На параметри світла в першу чергу впливає тип джерела. Після нетривалої боротьби на ринку склалася безальтернативна ситуація, коли вибирати доводиться виключно з доданих ліхтарів. Діоди, ставши досить доступними і обігнавши по енергоспоживанню всіх конкурентів, визнані стандартом для велосипедної техніки.

Така монополія не страшна, адже діоди на поточний момент — найкращий з джерел світла:

світлова віддача (ефективність), порівнянна з галогенними лампами;
механічна надійність — у діодів немає ні колб, ні ниток розжарювання;
помірна вартість;
можливість комбінування джерел світла (кілька діодів), низькі вимоги;
безпеку в разі пошкодження (немає осколків або парів).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here