Безконтактна пластикова карта — це rfid карта, що має розмір кредитної картки. У нього вбудований мікропроцесор і антена, завдяки яким здійснюється зв’язок з зчитувальних пристроїв за допомогою радіохвиль. Існують дві основні групи смарт-карт.

У різних брендів захисту від несанкціонованого втручання різні. У змозі забезпечити кріптопроцессором, спеціальним чином структурованої пам’яттю або спеціальними алгоритмами обміну ключами.

Дані, які зберігає картка, передаються в централізованих системах адміністрування за допомогою радіохвиль і пристрої читання / запису. RFID картки можуть бути частиною різних систем. Наприклад, систем контролю і обліку робочого часу. Безконтактні картки можуть використовуватися для ідентифікації, авторизації або зберігання даних. Вони можуть служити для проведення транзакцій швидко, надійно і безпечно з мінімальним ступенем людського втручання.

Безконтактна смарт-карта це картка, в якій чіп спілкується з пристроєм читання посредствам індукційної технологією RFID, зі швидкістю передачі даних від 106 до 848 кбіт / с. Ці картки, для того що б бути ліченими, вимагають безпосередній близькості до пристрою читання.
Стандартом для безконтактних карток є ISO / IEC 14443. Цей стандарт визначає два типи карток — A і B, які дозволяють читання карт на відстань до 10 см. Були пропозиції внести в стандарт ISO / IEC 14443 ще кілька типів карт — C, D, E , F і G, але вони були відхилені Міжнародною Організацією Стандартизації. Існує альтернативний стандарт ISO / IEC 15693, який дозволяє читати картку на відстані до 50 см.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here