Данний засіб здатний виводити неприємні запахи будь-яких походжень: будь це запах гару після пожежі або котячий послід. Odorgone запатентований в США, і виробляють його з натуральних екстрактів і масел (35 видів), перевірених століттями і багатьма поколіннями. Завдяки цьому, продукт є абсолютно нешкідливим для людини і навколишнього середовища.

Нейтралізатор запахів Одоргон https://odorgone.org.ua/ оцінили на вищому рівні в США, а також у безлічі Європейських країнах. Про це говорять позитивні відгуки задоволених клієнтів, а також популярність кошти, якому немає аналогів на Західному і Східному півкулях. Поглинач неприємних запахів Одоргон також можна успішно використовувати як освіжувач для різних приміщень. Даний прийом допоможе повернути в Ваш будинок приємну і чисту атмосферу.

Інші кошти від неприємних запахів є ароматизаторами повітря, які просто маскують запах, «забиваючи» нюхальні рецептори. Таким чином, неприємний запах нікуди не зникає, і з часом знову ставати помітним.

Одоргон, на відміну від цих коштів, після обробки поглинає неприємні запахи, взаємодіючи з ними на молекулярному рівні, і виводить їх назавжди. Нешкідливий для людей і тварин. У цього засобу є тільки один недолік — воно працює в закритих приміщеннях.

OdorGone має цілу лінійку продукції, кожна з якої спеціалізується на ту чи іншу проблему: OdorGone Professional for Home (запах гару, гнилі, після пожежі, що підгоріли запахи, запахи з холодильника, інші побутові запахи); OdorGone Animal Gold (догляд за домашніми тваринами, нейтралізація запаху посліду); OdorGone Med (догляд за важко хворими, боротьба з запахом хлорки та іншими запахами, поширеними в лікарнях); OdorGone Sport (запахи спортивного одягу і амуніції); OdorGone Smokebusters (запах диму і тютюну); OdorGone Shoes (запах взуття). Також є пропозиції для бізнесу (клінінгові компанії, готелі, санаторії, великі приміщення) OdorGone Professional в великих обсягах 3, 5 і 10 л.

У Вас часто виникають питання «як прибрати запах сечі» або «як позбутися запаху взуття»? Забудьте! Odorgone вирішить всі проблеми з неприємним запахом, так само якщо ви не знаєте як позбутися запаху в холодильнику — варто купити Odorgone, буде дуже до речі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here