Небагато чоловіків виявляють цікавість до фарбування волосся, це все-таки більшою мірою прерогатива жінок. Однак, далеко не всім чоловікам подобається спостерігати в дзеркалі, як з віком збільшується кількість сивого волосся. До того ж, волосся рідко сивіє відразу в повному обсязі. Нерівномірне сивина часто надає волоссю чоловіки неакуратний, неохайний вигляд.
З огляду на нелюбов сильної половини людства до довгих косметичних процедур і бажання виглядати природно, багато косметичні бренди спантеличені створенням кошти, яке допомогло б чоловікам позбутися від сивини.

Одним з таких брендів є American Crew, який створив формулу «камуфляжу» сивого волосся спеціально для чоловіків.

Камуфляж сивини — це спосіб вибіркового тонування чоловічого волосся, що дозволяє швидко приховати сивину максимально природним чином.

І тепер, камуфляж сивини за допомогою засобів лінії American Crew або її аналогів входить до переліку послуг нашого барбершоп.

У чому переваги процедури камуфляжу сивини для чоловіків:

Процедура триває 5-10 хвилин, її зручно поєднувати з щомісячною стрижкою.

Лінія засобів відтінків фарб для камуфляжу сивини має багату палітру природних відтінків, що дозволяє майстру підібрати ідеальний тон.

Засіб для камуфляжу, в залежності від способу нанесення, надає можливість гнучко варіювати ступінь тонування волосся від світлого до темного відтінку.

Немає чіткої межі тону і при відростанні волосся, відсутній ефект не зафарбованих коренів.

Відсутній зайвий блиск, волосся виглядає максимально природно.

Після процедури камуфляжу сивини колір затонованих волосся тримається до 30 змивань.

Крім того, в лабораторії American Crew створені і спеціальні засоби для чоловіків по догляду за волоссям, за допомогою яких можна максимально продовжити термін дії камуфляжу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here