Компанія Fightwear була заснована в 2010 році як маленький магазин «для своїх».

В Україні почала свою роботу з грудня 2014 року.
З популяризацією змішаних єдиноборств почав збільшуватися інтерес до якісної екіпіровці зарубіжних виробників.
Інші магазини возили товар маленькими партіями і тільки під замовлення тоді, коли ми намагалися мати достатню кількість продукції на складі і постійно шукати нові компанії для співпраці.
Завдяки цьому ми з гордістю можемо заявити, що Fightwear може запропонувати вам найбільший вибір одягу та екіпіровки для єдиноборств.

У нас ви можете знайти навіть ті бренди, про які ви, можливо, ніколи й не чули.

Наша компанія є ексклюзивним дистриб’ютором таких брендів, як Manto, Headrush, Fuji, Do or Die, Scramble, PunchTown, Virus, Jaco, Grips, а також офіційним представником Hayabusa, Bad Boy, Venum, Ranger Up, Dethrone, Leone1947, Break Point, Tatami Fightwear, Fight Dentist, Revgear, Training Mask, FixGear, Datsusara, Storm Kimonos, Koral і багатьох інших брендів. Якщо ви шукаєте мужской спортивный костюм тоді вам на наш сайт http://fightwear.ua.
Ми постійно стежимо за новинками, саме тому у нас немає регулярних поставок, вони постійні.

Як тільки на ринку одягу для єдиноборств з’являється щось нове, ми намагаємося це привезти.
Звідки такий фанатизм? Все просто — ми любимо спорт, ми самі користуємося тим, що реалізуємо. Відповідно, ми завжди можемо допомогти вам радою щодо вибору екіпіровки.

Ми намагаємося індивідуально підходити до кожного клієнта і враховувати ваші уподобання і можливості.

Тому багато наших клієнтів стають нашими друзями.

Нам важливий сам спорт і його популяризація.

Ми розуміємо, як важко бути професійним спортсменом в нашій країні, де держава не займається розвитком єдиноборств. Ми намагаємося спонсорувати молодих і талановитих спортсменів, спонсорувати аматорські турніри, адже новачки — це майбутні чемпіони.
Ми активно підтримуємо турніри по грепплінг, міксфайт, тайського боксу та кікбоксингу.
Ми організовуємо семінари, намагаємося привозити зірок ММА, таких як Джефф Монсон, Олександр Шлеменко, Дін Лістер, Люсіо Лагарто Радрігес, щоб кожен міг поспілкуватися зі спортсменами і обмінятися досвідом.

Найважливішим для нас є якість послуг.

Ми намагаємося продавати тільки найкраще і доставляти вам товар максимально швидко. Адже для того, щоб почати займатися потрібно всього лише дві речі — це бажання військово-промислового комплексу, саме тому Перемога Народжується Тут!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here