Територіальне відділення Фонду соціального страхування на випадок безробіття 24 серпня організувало ярмарок вакансій, на якій луганчанам було запропоновано близько 130 постійних або тимчасових робочих місць. Про це повідомили в установі.

«Провели ярмарок вакансій для громадян, які звернулися до служби зайнятості з метою пошуку роботи, в тому числі і для людей з обмеженими фізичними можливостями. Серед запрошених на ярмарок роботодавців — представники Луганської залізниці, комунальних підприємств «Центрожилком», «Комбінат зеленого господарства та благоустрою», «Луганськелектротранс» та інші. Вони запропонували луганчанам більше 70 вакансій на постійне робоче місце і близько 60 — на роботи тимчасового характеру », — йдеться в повідомленні. Інщі новости луганска читайте на сайті https://info-portal.com.ua.

Найбільш затребувані вакансії на постійне робоче місце — швачка, двірник, інженер-конструктор, майстер, начальник відділу охорони праці, токар, фрезерувальник, головний бухгалтер, касир, водій тролейбуса, і інші. Для тимчасових робіт жителям міста були запропоновані вакансії підсобного робітника і робітника з благоустрою.

У тервідділенні Фонду соцстрахування додали, що заходи, спрямовані на працевлаштування громадян з обмеженими фізичними можливостями, стануть традиційними. Наступний ярмарок вакансій пройде в місті 21 вересня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here