В ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНА меніскектомія?

Вибір способу відновлення меніска після ушкодження безпосередньо залежить від розташування розриву і ступеня руйнування.

При розташуванні невеликих розривів в червоній зоні можливе проведення консервативного лікування. Якщо загоєння не відбувається або пошкодження має значні розміри, проводять операцію по зшивання розриву. Однак при наявності розривів у білій зоні, де відсутні кровоносні судини, робити операцію по зшивання меніска не має сенсу. У таких випадках медики рекомендують меніскектомія. Якщо ви шукаєте удаление мениска коленного сустава звертайтеся до фахівців на сайті http://koleno.su.

Крім цього, видалення меніска необхідно при відриві хряща від тіла суглоба або повному відриві шматочка меніска. Якщо не видалити відламки і завороту, наслідки можуть проявитися блокадою суглоба, при якій коліно не тільки неймовірно болить, але і повністю втрачає рухові здібності.

Зазвичай медики намагаються видаляти тільки частина меніска. Але існують ситуації, коли хрящ роздроблений повністю або є множинні пошкодження, і доводиться вдаватися до повного видалення.

Проводиться повне видалення пошкодженого меніска також перед трансплантацією, яка рекомендована пацієнтам похилого віку навіть при незначних пошкодженнях, а також при повному руйнуванні меніска.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here