Тривалість весільного фільму. Скільки? Питання дуже актуальне. І він вартий окремої статті. Ми зняли і змонтували досить багато весіль. Клієнти як завжди і всюди бувають різні. І коли при зустрічі ми задаємо питання: «Який по тривалості ви хочете фільм?» — багато губляться.

ВЕСІЛЬНИЙ МІНІ-ФІЛЬМ
Професійні весільні оператори люблять фільми від 15 до 30 хвилин. А краще 15-20 хвилин. І цьому є пояснення. По-перше, оператор відразу настраіватся знімати красу і старається. Головне — красиві кадри і не упустити всього самого важливого. Мається на увазі серйозний оператор. У підсумку, якщо у нього все вийде, йому буде і цікавіше монтувати таке весілля, і він зможе її повністю показати майбутнім клієнтам, адже за фактом виходить 15-хвилинний кліп, ми їх називаємо міні-фільмами. По-друге, якщо такий фільм грамотно знятий і змонтований — це дійсно здорово, красиво. Його захочеться переглядати знову і знову.

І ще раз — це здорово, за умови, що ви вибрали класного оператора, а краще 2-х. Ну і не забувайте, що хороші оператори коштують грошей.

ДОВГИЙ ВЕСІЛЬНИЙ ФІЛЬМ
Фільм до 30ти хвилин — це найпопулярніший хронометраж на сьогоднішній день. В принципі, і найвдаліший, якщо у вас на весіллі професійний активний і веселий ведучий. Зазвичай в це все і впирається в даному випадку. Фільм може вийде нудним, так як при відсутності цікавих і завзятих конкурсів монтажер просто почне необхідний інтервал чимось забивати, наприклад тостами, або ж конкурсами, але не цікавими, які можна було б і вирізати і т.д. У цих випадках ви завжди можете забрати вихідні коди і переглянути всі 5-7 годин зйомки з усіх камер і подивіться ви їх швидше за все пару раз за все життя, а фільм це інша справа. Якщо вам потрібен видеограф на свадьбу заходьте на наш сайт http://mlfilm.ru.

Весілля по 1, 2 години — це максимум подій. Клієнт захотів — закон. І в цьому немає нічого поганого. Головне, щоб подобалося вам. В даному випадку знімається все. Оператор завжди обережний, мало пересувається, щоб щось не пропустити. Два оператора справляються краще.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here