Сьогодні ми поговоримо про такому складному питанні, як меблювання однокімнатної квартири. Як правило, при виборі меблів, господарі віддають перевагу шафі-купе, меблів для вітальні, стелажів і, звичайно ж, розкладному дивані. А як бути, якщо одна і та ж кімната виконує також роль особистого кабінету або поєднана з кухнею? У цьому випадку доводиться поламати голову над тим як додати кімнаті функціональності. Розглянемо всі можливості по порядку.

1. Вітальня, поєднана з кабінетом:
Тут природно виглядають комп’ютерний стіл, пенал з полицями для апаратури, крісло для роботи за комп’ютером, а також різні стелажі і шафи купе на замовлення. Завдання даної кімнати — надати Вам максимальний комфорт для роботи і, в той же час, залишити місце на зону відпочинку. Корпусні меблі (шафи, стелажі-пенали) краще розташовувати уздовж стін, але головне замовити їх максимально високими, відповідно до висоти стель для того, щоб простір використовувалося найбільш ефективно. Секції стелажів можна розташувати на різних рівнях, щоб в них вписалися не тільки папки для документів, але і більш об’ємна оргтехніка. У разі, якщо встановити стелажі перпендикулярно стіні — можна візуально розділити на дві зони навіть зовсім невелике приміщення. І тоді, темніша зона стане спальнею (туди встановлюємо диван, комод, телевізор), а іншу (світлу) зону — трансформуємо в робочий кабінет. Такий поділ кімнати дозволяє в одному місці створити затишок, а в іншому — швидко налаштовуватися на робочий процес.

2. Вітальня, поєднана з кухнею:

Тут також краще створити дві зони — для відпочинку і для прийому їжі. Головною деталлю зони прийому їжі повинен бути красивий обідній стіл. Основний нюанс тут — розташувати його найзручніше, так, щоб він максимально вписався в інтер’єр і не захаращувати при цьому простір. Прекрасним рішенням тут стане розкладний стіл, що регулюється по ширині і висоті. У деяких ситуаціях він підійде в якості журнального столика, або столика для кави, а при бажанні його можна розкрити за все наполовину або взагалі заховати в шафу. Поруч зі столом, замість важких крісел, зручніше поставити невеликі дерев’яні стільці. Це допоможе заощадити простір і не викличе проблем з їх пересуванням. Саму кухню краще замовити на підприємстві, що здійснює виготовлення меблів за індивідуальним проектом. При складанні ескізу, Вам підкажуть як перетворити недоліки приміщення (виступи, нерівності стін, безглуздо прокладені комунікації) обіграти за допомогою меблів і перетворити в достоїнства, що додають функціональності і вивільняють цінні метри вільного простору.

3. Далі мова піде про використання стелажів:

Стелажі прекрасно підходять для приміщень з невеликою квадратурою. Часто вони використовуються як меблі для дитячої, щоб відокремити особистий простір для різностатевих дітей. Якщо в приміщенні мало світла, можна прибрати задні стінки стелажів, а їх полки прикрасити горщиками з домашніми рослинами. Також ці конструкції бувають дуже до речі, коли кухня знаходиться в тому ж приміщенні і не відокремлена від вітальні коридором або дверима. Це допоможе запобігти попаданню диму і пари, які утворюються в процесі приготування їжі, в житлову зону. Багатофункціональні і доступні з обох сторін мобільні стелажі можуть з’єднуватися один з одним шарнірами і при необхідності складатися, дозволяючи економити простір. Якщо ви шукаєте де купить в интернет магазине мебель заходьте на наш сайт https://mebel-pokupay.ru.

Що стосується меблевих стінок в вітальні, то з досвіду наших батьків, дідусів і бабусь, ми знаємо, що в однокімнатній квартирі вони здатні зайняти мало не половину всього вільного місця. Іноді навіть складається враження, що це не меблі стоїть біля Вас в кімнаті, а Ви перебуваєте в гостях у своїх меблів. На щастя, в даний час, в меблів для вітальні домінують невеликі мобільні стелажі і комоди, які, в свою чергу, вивільняють простір і підкреслюють естетичний смак своїх господарів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here