Металеві вуличні урни для сміття та їх переваги перед урнами з інших матеріалів

При виборі урни для сміття необхідно враховувати її пряме призначення, а також інтенсивність використання. Від цих параметрів залежать габарити урни, її дизайн і матеріал, з якого виготовлена ​​урна. Найчастіше урни вуличні встановлюються поблизу під’їздів, на зупинках громадського транспорту, уздовж алей і тротуарів. У деяких випадках урни встановлюються біля будинків в приватному секторі, але таке застосування все ж зустрічається рідше. Більшість урн виготовляються з металу, бетону і пластика, причому значна частка припадає саме на перший матеріал. Розглянемо особливості кожного варіанту урн, щоб зрозуміти, чому урни вуличні металеві здобули велику популярність в порівнянні з урнами, виготовленими з інших матеріалів.

Металеві урни характеризуються великим терміном експлуатації. За рахунок матеріалу, з якого виготовляють ці вироби, урни металеві стійкі до будь-яких атмосферних впливів, в тому числі до негативного впливу дощу і снігу. Крім того, урни з металу надійно захищені і від хуліганів і вандалів. Будучи важкими самі по собі, вони часто прикручуються до поверхні або вмонтує в бетон, що ускладнює їх крадіжку.

Металеві урни для сміття можуть виконуватися практично в будь-яких формах. Тому сьогодні на вулицях нерідко встановлюються не традиційні металеві вироби прямокутної або циліндричної форми, а й більш вишукані урни з кованими елементами і іншим декором. Такі сміттєві урни виконують не тільки свої прямі функції, але і дозволяють декорувати інтер’єр. Багатий вибір металлических Уличных урн можна знайти на сайті http://bar-line.ru.

Урни з інших матеріалів

У порівнянні з урнами з металу, бетонні урни для сміття вуличні мають набагато більшу вагу. Це дозволяє знизити рівень крадіжок і вандалізму, так як для перекидання такої урни доведеться докласти чималих зусиль. Теоретично ці урни вважаються більш довговічними, але при реальному використанні вони дуже швидко втрачають первинний вигляд, тому їх доводиться перефарбовувати і відновлювати іншим чином.

Головне достоїнство пластикових урн — низька ціна. Так само, як і металеві, пластикові урни можуть виконуватися в різноманітних формах і кольорах. Але для використання в умовах вулиці ці конструкції підходять погано. Причиною тому є їх низька вага і мала міцність — вже через кілька місяців експлуатації пластикові урни знаходять некрасиві «шрами» і вм’ятини на корпусі.

Таким чином, металеві урни — найбільш підходящий варіант для використання на вулиці. Більш того, переваги урн з металу дозволяють використовувати їх і в інших умовах, наприклад, в приміщеннях.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here