Багато власників будинків навіть не здогадуються, що сніг — це одна з основних навантажень на перекриття будівлі. В результаті тривалого заледеніння даху відбувається ряд негативних процесів в конструкції будь-якого перекриття, особливо якщо це плоска покрівля (мембранна, рулонний, мастична і т.п.). Компанія Стройетіка пропонує різні покрівельні роботи, в числі яких — очищення покрівлі від снігу та криги.

Очищення дахів від снігу, льоду, збивання бурульок з даху — це небезпечна і складна робота. Прибирання снігу з дахів може виконуватися тільки професійними альпіністами, висотниками.
Прибрати сніг, почистити дах, збити бурульки, здавалося б не складно. І, безумовно, прибрати сніг з даху в Києві можна і самостійно. Для цього є супермаркети, де можна підібрати потрібні інструменти. Але це додаткові витрати і при цьому потрібно пам’ятати, що прибирання снігу з дахів — це висотні роботи, а для цього потрібна вправність, знання правил техніки безпеки і великий досвід. Утриматися на слизькій, похилому даху досить непросто і при цьому потрібно виконувати роботи по очищенню снігу, льоду, бурульок з даху. Якщо ви шукаєте недорогая очистка крыши от снега заходьте на наш сайт www.stroyetika.ru.

Ось чому замовити прибирання снігу з дахів краще у промислових альпіністів, де працюють професіонали своєї справи. Не довіряйте роботу з прибирання снігу з дахів непрофесіоналам, не ризикуйте життям людей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here