Чотирьохдверні Smart ForFour вперше отримає електричну версію. Прем’єра електрокара відбудеться на автосалоні в Парижі. Саме там будуть представлені електричні версії купе і кабріолета Smart ForTwo.

Всі три моделі оснащуються однаковим електромотором потужністю 82 л. с. з обертовим моментом 160 Нм, який прискорює компакт-кари з місця до 100 км / год за 11,5 у випадку з ForTwo, або 12,5 с у випадку з ForFour. Максимальна швидкість електрокарів обмежена відміткою 130 км на годину. Замість коробки передач на машинах встановлено редуктор виробництва Renault, який передає крутний момент на задні колеса. При включенні задньої передачі електромотор обертається в іншу сторону. Якщо ви шукаєте продажа smart на этом сайте http://sales.mercedes-izmaylovo.ru ви зможете знайти модель яка вам потрібна.

Літій-іонна батарея ємністю 17,6 кВт-год забезпечує запас ходу в 160 кілометрів для купе і 155 км для кабріолета і четирехдверка. Час зарядки від побутової розетки не перевищить 2,5 годин, що вдвічі швидше, ніж у електричних Smart попереднього покоління. А при використанні спеціальних швидких зарядок — ще на 40% швидше. Більш того, в наступному компанія презентує зарядні станції потужністю 22 кВт, які заповнять батареї всього за 45 хвилин.

Першими Елект-Smart зможуть купити клієнти з США, де парк таких компакт-карів традиційно становить чверть усіх Smart. Продажі почнуться до кінця року, проте електричний ForFour в штатах представлений не буде. В Європі всі три моделі вийдуть на ринок на початку 2017 року. Ціни в Німеччині будуть починатися від 21 940 євро за ForTwo.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here