Крісла-мішки прийшли до нас з Італії, і починають вони свою історію з 1968 році. Саме тоді італійськими дизайнерами було винайдено оригінальне безформне крісло.

Це крісло було позбавлене каркаса і тільки під вагою сідав людини знаходило форму.
Зручність винаходи виявилося неймовірним, крісло-мішок дарував особливе відчуття розслаблення і комфорту, в точності відтворював контури тіла.
Крісло-мішок: конструктивні особливості

З тих пір пройшло більше 45 років, проте пристрій крісла-мішка залишилося колишнім. Оригінальна крісло складається з сипучого наповнювача і пари чохлів. Якщо ви шукаєте кресло мешок икеа цены у нас на сайті https://mebel-pokupay.ru вас приємно здивують.

В ролі наповнювача застосовуються рухливі і легкі гранули полістиролу в величезній кількості.
Цим пінопластовим кулькам в зв’язку з малими розмірами не загрожує деформація, вони рівномірно розподіляються під тілом сидячої людини.
Крісло-мішок: переваги

• Крісло-мішок — чудове придбання для спальні дитини. Ці меблі абсолютно безпечна, у неї відсутні гострі ігри.kreslo-v-detskuyu-komnatu-kupit
Дітям обов’язково сподобається грати з таким кріслом, стрибати і перекидатися на ньому.
Крісло-мішок доречно також і для кімнати підлітка, воно забезпечить комфортні умови для неформального спілкування з друзями.
• Вага крісла-мішка не виходить за рамки 8 кг, це робить його надзвичайно легким в транспортуванні.

• Змінний чохол забезпечує можливість для частого оновлення інтер’єру. У холодну пору року матеріалом може служити затишний хутро, а в жаркі дні — освіжаючий льон.

• Здатність крісла в точності відтворювати контури тіла гарантує надійну підтримку хребта.

• Зламати крісло-мішок можна. Якщо чохол, наповнений кульками, порветься, досить просто зашити отвір. Запасний наповнювач часто продається в компанії-виробника, де було придбано це крісло.

Крісло-мішок: моменти, які слід врахувати

• Крісло укладається безпосередньо на підлогу, тому необхідно постійно прати зовнішній чохол. Або очистити забруднену ділянку.

• З часом (від півроку, до року) неминуче просідання наповнювача, його обов’язково доведеться докуповувати.

• Крісло-мішок органічно вписується далеко не в кожен інтер’єрний стиль. Його легко вписати в молодіжні напрямки, проте він може конфліктувати з класикою.

• Багато моделей не володіють «сидінням», у них не позначається верх і низ (крісло-м’яч). Отже, можна випадково сісти на найбільш забруднену ділянку.
На це варто звернути увагу, якщо крісло використовується на вулиці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here