На території Швеції є маленьке містечко Гиславед. Завдяки ініціативі братів Гіслоу сьогодні його назва відома у всьому світі. Саме тут в 1893 році Карл і Вільгельм вирішили відкрити невелику фірму з виробництва виробів з гуми. Маленький сімейний бізнес згодом переріс у велику компанію. Шини GISLAVED сьогодні відомі і затребувані у всьому світі.

Ідея виробляти автомобільні шини прийшла до братів не відразу. Спочатку вони намагалися продавати дрібніші вироби з каучуку, потім перейшли на велосипедні шини, але вже в 1905 році на їх підприємстві була створена перша автомобільна шина. Чудово те, що це шина стала першою, виготовленої в Швеції. І їй ну просто «за штатом» належало вирости в зимову шину першокласної якості. До цього спонукала сувора і безкомпромісна шведська зима. Природні умови цієї країни дійсно ідеально підходили для тестів і випробувань даного продукту. Та й переконливою рекламної кампанії вони значною мірою посприяла. Якщо ви шукаєте интернет магазин шин заходьте на наш сайт http://auto-legion.ru.

Поворотним пунктом в історії GISLAVED став 1927 рік. Компанія Volvo вибирає шведські шини для базової комплектації своїх автомобілів. І заявляє про це привселюдно.

Обороти GISLAVED виростають дуже значно. Ще б пак, адже Volvo тим самим зробила компанії чудову рекламу. А у інженерів GISLAVED завдяки збільшенню фінансування з’явилася прекрасна можливість проявити свої здібності. В результаті лінійка товарів розширюється, проводяться численні випробування, шини удосконалюються.
Одним з найбільш значних досягнень GISLAVED вважається виготовлення однієї з перших в історії радіальних шин з серцевиною з стали.

На початку 90-их компанію бере під своє крильце німецький концерн Continental AG. Для GISLAVED це означає значне розширення ринку збуту і доступ до величезної науково-технічній базі. По-шведськи акуратна, стримана, але впевнена рекламна кампанія. Ставка на якість, міцність і безпеку. Співпраця з надійними і перспективними партнерами, такими як Volvo, Continental AG. Постійні, які не припиняються і зараз пошуки шляхів вдосконалення автомобільної шини. Всі ці складові стали запорукою успіху GISLAVED.

Особливою повагою водіїв користуються зимові шини GISLAVED. Причина, звичайно ж, в географічної приналежності компанії. Специфічні погодні умови Щвеции дали інженерам GISLAVED можливість постійно тестувати шини в найжорсткіших умовах суворої зими. І якість зимових шин GISLAVED перевершити складно. До того ж дорогі литі диски з такими шинами поєднуються відмінно. Надійність плюс стиль — відмінний тандем.
Але не можна не відзначити і те, що асортимент шин від GISLAVED дуже широкий. І якість літньої гуми цього виробника теж на висоті. В принципі, в арсеналі компанії є шини для будь-якого клімату і будь-якого дорожнього покриття. Тому підібрати гуму під конкретні погодні умови праці не складе.

Безумовно, продукція компанії GISLAVED заслуговує на увагу і повагу. І вона його отримує. Про це свідчить постійні зростання продажів і позитивні відгуки споживачів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here