Хіба є що то важливіше й дорожче власної безпеки і безпеки своїх близьких? Будь-яка людина не замислюючись відповість що немає! Живучи в нашому регіоні, ми все знаємо яка у нас нестабільна ситуація з погодою, в Санкт-Петербурзі вранці може йти дощ, а через годину піде сніг і дорога перетвориться на ковзанку, не кажучи вже про Ленінградську область. При зимовій експлуатації автомобіля, одне з найважливіших умов по забезпеченню безпечного руху, це звичайно ж стан і якість Вашої зимової гуми.

Найчастіше відбувається ситуація, що протектор Вашої зимової гуми ще зовсім зношений і близький до ідеального, але шипи частково або повністю втрачені. Що в свою чергу спонукає нас до покупки нового комплекту зимової гуми, що вельми дорого, і часто ми відкладаємо турботу про свою власну безпеку на потім, продовжуючи їздити на гумі яка вже втратила свої властивості через відсутність потрібної кількості в ній шипів. Про минусы ошиповки можна прочитати на нашому сайті http://avto-ship.com.

Вихід з цієї ситуації є! Наша компанія займається шипування шин з виїздом по Санкт-Петербургу і Ленінградської області. Ми виробляємо ошиповку шин в зручному для вас місці, а так же стаціонарно якщо вам це буде зручніше. Роботи з шипування шин коштує в рази дешевше покупки нової гуми, а якість перевершує всі очікування.

У багатьох існує стереотип, що повторна ошиповка шин, ця марна трата часу і грошей. Але це не так! Технології йдуть в ногу з часом, торкнулося це і технологій зі створення шипів для повторної шипування. Якість сучасних ремонтних шипів не поступається шпильок встановлені на заводі, а в чому то і перевершує їх. Сучасний ремонтний шип має більш широку основу ніж у заводського шипа, що дає йому перевагу в більш міцної посадці в шині. Ми всі розуміємо, що в наш час у виробників гуми, цінується не якість і довго вічність а можливість заробити на Вас ще раз через певний час, і частина їх технологій націлена на те що б ви поїздили два — три сезони і повернулися до них в магазин за новим комплектом. Ми таких цілей не ставимо собі! І як підтвердження ми даємо гарантії на всі наші роботи по ошиповке шин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here