Універсальний кільцевої канатний строп застосуються для стропування різних видів вантажів. За рахунок доступної ціни і високої надійності дане вантажозахватне пристосування і набуло свою популярність.

Найбільш затребувані різновиди кільцевого канатного стропа — строп СКК 1 і строп УСК 2. Вони представляють собою замкнуте коло-кільце зі сталевого каната.

Існує два способи закладення кінців стропа:

1. заплітання з термоусадочної трубкою.

2. Обпресування алюмінієвої втулкою.

Перший метод більш трудомісткий, але і більш надійний. Опресовування втулкою — відносно нескладний і більш економічно вигідний спосіб з’єднання кінців стропа.

Сталевий строп може використовуватися для переміщення вантажів до 20 тонн. Але, на жаль, такий вид вантажозахоплювального пристрою можна застосувати не для всіх типів вантажів. Небажано використовувати сталевий строп для робіт з крихкими конструкціями без додаткового захисту. Нерівна поверхня стропа може пошкодити цілісність переміщуваного предмета.

При виборі сталевого грузозахватного обладнання також важливо враховувати спосіб захоплення вантажу. Наприклад, строп СКК 1 часто застосовується для стропування вантажу в обв’язку. Для прямого підйому можна використовувати строп УСК 1.

Варто відзначити, що сталевий канатний строп не можна експлуатувати в агресивних середовищах. Якщо такелажні роботи будуть проводитися в подібних умовах, краще вибрати інший вид вантажозахоплювального пристрою.

стропы канатные кольцевые уск2, скк, виготовлені згідно з вимогами ГОСТ 25573-82, можна експлуатувати при температурному режимі від — 40 градусів до + 100.

Придбати сталевий кільцевої строп ви можете за допомогою компанії «Пром Регіон». Його ціна приємно здивує вас.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here