Ми пропонуємо производство картонной упаковки пищевой, яка відповідає всім вимогам ГОСТу і ТУ, різної складності і конфігурації. Також приймаємо замовлення на виготовлення чотирьохклапанних гофрокоробів, лотків (для транспортування продуктів з коротким терміном придатності, наприклад — йогурти, сметана, сир), гофролистів прокладок, а також виготовлення гофроящиків з перекриваються клапанами. Крім того, за бажанням клієнта, на гофрокороб може бути нанесена флексопечать (1-2-3-х кольорова).

Багатобарвна друк зазвичай наноситься на упаковку товару, в якій він потрапляє безпосередньо до споживача, наприклад, гофроупаковка для чаю, молока або будь-якого іншого продукту. Крім того, у нас ви зможете придбати всі необхідні для упаковки допоміжні матеріали, такі як: вкладиші (поміщаються всередину коробки), прокладки, лотки, решітки, для зміцнення стінок обичайка в гофрокороб.

Вся гофроупаковка, виготовлення якої ведеться згідно з прийнятими стандартами і побажань кожного окремо взятого замовника, після проходження контролю якості, упаковується в стрейч-плівку на палети. Можлива доставка продукції власним автотранспортом компанії по всій Росії. Пріоритетні регіони роботи нашої компанії — це: Москва і Московська область, Калуга і Калузька область, інші міста і області центрального федерального округу (ЦФО). Продукція повністю відповідає вимогам ГОСТ і ТУ по санітарно-епідеміологічної показниками і сертифікована.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here