Почнемо з питання важливості вибору тієї чи іншої марки віконного ПВХ профілю для щасливого і багаторічної експлуатації Ваших хороших і правильних пластикових вікон. Який же профіль для пластикових (металопластикових) вікон краще?

Може, Вам це здасться дивним, але абсолютно кожна профільна ПВХ система для виготовлення металлоластікових вікон має право на життя, чи то пак право на впевнене місце в тому чи іншому вікні ПВХ того чи іншого приміщення. Іншими словами, КОЖНОМУ МАТЕРІАЛУ — СВОЄ ЗАСТОСУВАННЯ! І не чекайте від нас поділу профілів на «якісні (німецькі)» і на «бозна-які (не німецька)». Головне, щоб в питанні який кращий профіль вибрати для своїх пластикових вікон Ви розібралися, які розміри і конфігурації вікон він може з успіхом «потягнути», а який — ні.

Наприклад, глухе або з невеликою створочкой віконце, та ще й в не особливо престижному приміщенні впевнено можна замовляти з будь-якого полегшеного віконного 3-х камерного або 5-ти камерного ПВХ профілю (з товщиною зовнішньої стінки від 2.5мм). І хоч супер-пупер склопакет в нього вставляйте — пластикове вікно буде з успіхом виконувати свої обов’язки дуже довго! Але якщо віконце має приємно великі розміри з шириною стулки, наприклад, більше 750мм і висотою, наприклад, більше 1500мм, та ще й десь на поверсі, відкритому вітрових навантажень, то варто побоюватися замовляти і купувати пластикове вікно з полегшеного профілю! Справа в тому, що ймовірність того, що більш тонкостінний віконний профіль в такому пластикове вікно з часом викрутиться «гвинтом» або зігнеться дугою, різко зростає. До речі, перш за все це стосується балконних і терасових дверей (через висоту стулки)! Адже не просто так в країнах Європи при будівництві нових житлових будинків не дозволяється використовувати полегшені віконні пластикові профілі з товщиною зовнішньої стінки менше 3 мм! ……

Правда, після прояснення теми необхідної і достатньої товщини зовнішньої стінки ПВХ профілю для вікон, вперед виступає питання товщини і конфігурації армування, який виробники вікон з пластика зобов’язані вставляти у віконні профілі перед початком збирання готового металопластикового вікна. Адже від товщини і конфігурації «металу» певною мірою залежить стабільність геометрії віконних стулок від сезону до сезону … І ось тут треба теж чітко розуміти, що хто ж буде вставляти дорожче товсте армування (від 1.4мм до 2 мм) в тонкостінні віконні профілю , які використовують насамперед для пропозиції набагато дешевших пластикових вікон? Правильно. Ніхто.

Йдемо далі. Практично кожну господиню цікавить візуальна характеристика окна пвх дом, зокрема їх глянцевими. Хоч це характеристика і не така собі. Тут слід зауважити, що чим дешевше профіль, тим ймовірність мати глянсову поверхню на своїх пластикових вікнах все менше і менше.

У будь-якому пластиковому вікні присутні так звані віконні ущільнювачі і ми б настійно радили Вам звернути увагу на їх тип. Адже саме від працездатності, пружності і «довжині життя» віконних ущільнювачів у величезній мірі залежить необхідна герметичність пластикового вікна в цілому! До речі, той чи інший тип ущільнювача для пластикових вікон має свій термін експлуатації від 5 до 15 років До того ж коекструдованим ущільнювачі ( «уварені» в профіль) можна поміняти тільки замість з вікном та й вкатанним ущільнювачі — теж не «фонтан емоцій» (спробуйте-но їх виколупати і якісно в звільнений паз закатати нову гуму). Виходячи зі сказаного, радимо Вам вибрати ті профілі для виробництва Ваших правильних пластикових вікон, які мають безпроблемну знімну гумку — тобто ущільнювачі EPDM.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here