Кисневе різання стали.
В процесі кисневого різання метал розігрівається лазерним випромінюванням до температури займання в атмосфері кисню. Різка відбувається за рахунок горіння металу в кисні. Метал горить тільки там, де він розігрітий лазером. Ширина різу і якість торцевої поверхні визначаються лазерним променем. Головною небезпекою при кисневого різання є перехід до некерованого автогенного режиму. В цьому режимі метал починає розігріватися до температури горіння вже поза лазерного променя, збільшується ширина різу і його шорсткість. Через це можуть виникнути проблеми при різанні гострих кутів і отворів малого діаметра. Ще багато цікавого И минусы займа под залог авто, лазерная резка металла москва та безліч іншої інформації ви зможете знайти на сайті www.lasercutt.ru.

Кисневе різання забезпечує високу якість торцевої поверхні різу ( «полірований рез»), відсутність облоя на нижній кромці різу, високу точність і малу зону теплового впливу.
Оптимальний діапазон товщини для кисневого різання — 3 — 10 мм. На пропалювання отворів в «заході» йде від 0,5 с при товщині стали 5-6 мм, до 10 с при товщині стали 10 мм.
На лазерних комплексах «Лантан-3» режим кисневого різання стали не реалізований.

Мікроплазмове режим.
Реалізується при різанні сплавів міді і алюмінію в тому випадку, коли тиск технологічного газу недостатньо для видування плазмообразующий парів із зони різу. Плазмообразующих є пари цинку, магнію та інших легко іонізуемих металів. Під впливом лазерного випромінювання в зоні різу утворюється плазма, яка розігріває матеріал до температури плавлення і плавить його.
На лазерних комплексах «Лантан-3» мікроплазмове режим застосовується для різання латуні товщиною 2 — 6 мм і алюмінію завтовшки 2 — 5 мм.
Торцева поверхня різу пориста, шорстка, на нижній кромці є легкоудалімий облой. Чим товще матеріал, тим гірше якість бічній поверхні.

Імпульсний режим.
Імпульсний режим дозволяє зменшити зону теплового впливу в порівнянні з безперервним і тому застосовується для різання тонких матеріалів. При різанні високоотражающіх матеріалів цей режим дозволяє досягти порогової інтенсивності при меншій середньої потужності.
На лазерних комплексах «Лантан-3» імпульсний режим застосовується при різанні звичайної сталі товщиною до 2 мм, нержавіючої сталі товщиною до 3 мм, латуні й алюмінію завтовшки до 1 мм.
Торцева поверхня різу гладка, облоя практично немає або він легко видаляється.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here