Компанія «ЕвроСтройМеМ» вже закріпилася на ринку електромонтажних робіт в Москві і Московській області. Наші фахівці показали свої високі професійні якості при проведенні робіт з монтажу електричних мереж, монтажі внутрішньої електричній проводці в будинках і будівлях і підключенні до мереж електропостачання.

Повітряні лінії електропостачання будівель
Проектувальники компанії виконають роботи з проектування повітряних ліній ПЛ 10-35 кВ низького і середнього класу напруги. Електромонтажники високо класу виконають монтаж і пуско-наладку, ремонт або реконструкцію, підключать будинок до електромереж. Смотрите электромонтаж на сайте evrostroymem.ru.

Внутрішні електромонтажні роботи
Прокладка прихованої (штроблення стін, в трубах або кабель каналах) або відкритою (в кабельних лотках або на тросових підвісах) електропроводки. Монтаж шинопроводів. Монтаж розеток і вимикачів, установка електроосвітлювальних приладів. Монтаж захисту електроніки і побутової техніки, телефонних і комп’ютерних ліній від впливу стрибків напруги і перенапруги.

Монтаж ГРЩ і групових щитів, щитів освітлення та гарантованого харчування. Монтаж ситеми блискавкозахисту і монтаж контуру заземлення. Виконання пуско-налагоджувальних робіт та проведення сертифікаційних випробувань змонтованої електроустановки. Прокладка силового кабелю.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here