Промисловість є провідною сферою економіки Республіки Бурятія. Основними галузями промисловості є паливно-енергетичний комплекс, машинобудування і металообробка, лісова і деревообробна промисловість, кольорова металургія, виробництво будівельних матеріалів, а також харчова і легка промисловість. Машинобудування і металообробка представлені виробництвом вертольотів і запасних частин до авіаційної техніки, електродвигунів змінного струму, приладів і засобів автоматизації, мостових металоконструкцій. На підприємствах зайняті висококваліфіковані фахівці, що забезпечують високу якість продукції, що експортується в багато країн світу.

Пріоритетним напрямком індустріального розвитку Республіки Бурятія є формування лісопромислового комплексу, що зумовлено значними запасами деревини, наявними в регіоні. Загальна площа лісів Республіки Бурятія, складає 84% від загальної земельної площі. Загальний запас деревини становить 2,2 млрд. М3 з щорічним допустимим обсягом вилучення 10,6 млн. М3. Підприємства лісового комплексу виробляють ділову деревину, пиломатеріали, целюлозу, картон та інші товари, що поставляються як на внутрішній ринок, так і на експорт. Якщо ви шукаєте продам Сайт инвестиционного проекта заходьте на invest-buryatia.ru.

Промисловість будівельних матеріалів спеціалізується на випуску цементу, стінових матеріалів, збірних залізобетонних конструкцій, будівельної цегли, сухих будівельних сумішей, щебеню, гравію та іншої продукції. Для подальшого розвитку галузі Республіці Бурятія необхідне створення нових виробництв цементу, керамічної цегли та інших будівельних матеріалів.

Для розміщення промислових підприємств в Республіці Бурятія створені зони економічного сприяння, де інвесторам забезпечуються пільги на оренду землі і пільгове оподаткування відповідно до чинного законодавства. В Улан-Уде реалізуються проекти зі створення промислового парку для суб’єктів малого та середнього підприємництва, приватного індустріального парку для виробників будівельних і оздоблювальних матеріалів, технопарку високих медичних, інформаційних та енергоефективних технологій.

Тут ви швидко майданчиках можна реалізувати проекти у відповідних галузях промисловості.
Для реалізації проектів в сфері промисловості пропонуються вже оформлені земельні ділянки на території Улан-Уде і районів республіки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here