Лампи, ліхтарі і прожектори використовуються з метою освещение для автосервиса СТО, а також виробничих і промислових приміщень і прекрасно зарекомендували себе як надійні, довговічні і професійні освітлювальні прилади, допустимі для роботи в промислових умовах, на вулиці і при підвищеній вологості. Освітлювальне обладнання від компанії Brennenstuhl умовно можна розділити на кілька категорій:

За типом освітлення:
прожектор;
світильник;
ліхтар

Тип освітленості по мобільності:
переносне;
стаціонарне

За типом харчування:
від мережі;
батарейки;
акумулятор;
сонячна батарея

За типом лампи:
світлодіодна;
галогенна;
розжарювання;
люмінесцентна

Лампа з USB

Сфера застосування ламп і прожекторів досить широка, починаючи від використання в домашніх умовах під час відключення електроенергії, а деякі моделі оснащені портом для заряджання USB пристроїв, таким чином ви завжди зможете зарядити свій телефон або планшет навіть при відсутності електроенергії. Також акумуляторна лампа з usb портом стане незамінна при відпочинку на природі або на рибалці, завдяки надпотужним SMD світлодіодів, які мають дуже низьке енергоспоживання і в той же час дуже яскравий білий світ. Найчастіше акумуляторну лампу застосовують у всіляких майстерень, ремонтних приміщеннях, при висвітленні гаража, а також в тих місцях, де провести стаціонарне освітлення або просто повісити лампу розжарювання викликає утруднення. Якщо ви шукаєте освещение для автосервиса заходьте на на наш сайт goled.pro.

Також на СТО досить добре поширені цокольні світильники перенесення з кабелем до 10 метрів, благодаряЛампа перенесення гумової рукоятці і металевій решітці для захисту від всіляких механічних пошкодженнях лампочки, наприклад, при падінні з висоти. Таку лампу можна підвісити за нерухомий металевий гак на захисній решітці за деталь автомобіля або просто на стіні. Тому такі лампи перенесення є бюджетними і універсальними. Модифікацією цокольній лампи для перенесення є люмінесцентна або світлодіодна, які споживають менше електроенергії і мають більший світловий потік, а відповідно висвітлюють велику площу приміщення або необхідного місця. Такі лампи виготовляються з урахуванням використання їх в промислових умовах і мають ступінь захисту від води і частинок IP44.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here