Компанія «Авто-холод» здійснює повний спектр послуг по заправка автокондиционера на виїзді (заправка автокондиціонера з виїздом). Співробітники нашої компанії здійснять заправку і діагностику вашого кондиціонера в зручному для Вас місці і в будь-який час.

Перевагою нашої компанії є те, що нашим клієнтам не потрібно витрачати час на поїздку до станції технічного обслуговування, стояти в чергах, записуватися на заправку на кілька днів вперед, ми здійснюємо заправку і діагностику кондиціонерів в день дзвінка. Наші фахівці працюють фактично в будь-який час доби, з раннього ранку до глибокої ночі, без вихідних. Ми можемо здійснити заправку автомобільного кондиціонера близько Вашого будинку, офісу, місця роботи, на дачі і в будь-якому іншому місці. Так само ми здійснюємо виїзд в будь-яку точку Ленінградської області і за її прибудови.

Наші фахівці є професіоналами в своїй справі, обов’язково маючи відповідну освіту і багаторічний досвід роботи по заправці та діагностиці систем кондиціонування.

Всі роботи здійснюються з використанням професійного обладнання виробництва Італії та Америки, і тільки з високоякісними матеріалами для заправки і діагностики автомобільних кондиціонерів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here