Банером називається інформаційний або рекламний носій, який виготовляється на тканинній основі. Вона називається банерної тканиною, використовується для виготовлення стендів для оформлення вітрин, транспарантів, розтяжок і, власне баннеров.Осуществляется друк банерів завжди на тканини високої якості, адже до них пред’являються досить високі вимоги. Існує два різновиди банерних полотна — це литі і ламіновані. Останні є бюджетними і використовуються для проведення короткострокових рекламних акцій. Литі же відрізняються високою міцністю і можуть використовуватися в складних погодних умовах. При цьому термін експлуатації такого полотна становить близько 3 років. Широкоформатні банери з литого полотна є ідеальним рішенням для розміщення інформації та реклами.

Наша оперативна поліграфія пропонує своїм клієнтам баннер изготовление будь-яких розмірів і форматів. Для тих, хто цінує свій час, хоче розвивати бізнес і рекламувати послуги, товар — друк банерів те, що потрібно.

Банер завжди помітний і в перебігу тривалого часу будуть рекламувати товар чи доносити необхідну інформацію до споживача. Якщо вам необхідна термінова широкоформатний друк банерів в Києві, тоді сміливо звертайтеся в rent-print.com.ua мережу оперативних друкарень  і наші фахівці виконають всі необхідні роботи максимально швидко і якісно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here