Житло в Затоці

У Затоці залишилося багато старих баз з дерев’яними домікаміМногокілометровая Затока умовно ділиться на кілька районів — так званих «курортних станцій» (за назвами станцій залізниці, що проходить через все селище): «Лиманська», «Морська», «Дружба», «Сонячна» і станція «Бугаз». Основними вважаються три райони: Лиманський, Сонячний і Центральний. Отель Grand More. Отдых в затоке — Одесская область отдых затока 2017.

Найвужче місце Затоки знаходиться в районі станції «Морська»: звідси швидко можна дійти і на пляж, і до лиману. Основні пропозиції по житлу в так званій Лиманської частини Затоки — це приватний сектор або міні-готелі. Тут здають будинки, дачі, котеджі та ін. Баз відпочинку, готелів і пансіонатів зовсім небагато, зате майже всі вони розташовані на першій лінії від моря. Другу ж і третю лінію в основному займають дачні будиночки одеситів.

При в’їзді в Затоку з боку Одеси починається дачний сектор, де можна зняти будиночки або кімнати в тихому затишному містечку. А ось станція «Сонячна» і Центральний район біля станції «Бугаз» вважаються традиційно більш гучними і молодіжними: тут сконцентровані дискотеки, бари та інші цілодобові розваги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here