Відмінний пляж — це тільки одна зі складових хорошого відпочинку, у Отель Афродита. Отдых в затоке — Одесская обл. Семейный отель на берегу моря ще потрібно вирішити питання з проживанням і харчуванням, оскільки діти, на відміну від дорослих, не можуть жити в некомфортних умовах. Так ось, бази відпочинку Затоки, пансіонати і готелі приймають постояльців навіть з немовлятами, організовуючи їм зручні умови для проживання. Не відстає від них і приватний сектор — Одеса і всі великі залізничні станції буквально рясніють оголошеннями про здачу в оренду будинків, кімнат і навіть ліжко-місць, тому вартість відпочинку варіюється в гранично широкому діапазоні.

Так, наприклад, готелі Затоки пропонують номери по 400-800 грн. добу, а в приватному секторі можна зняти кімнату за все за 200-250 грн. на добу, тому знайти житло за своїми фінансовими можливостями може кожна родина.
І, нарешті, третя складова — розваги, якими Затока просто рясніє, як і будь-який інший чорноморський курорт. Тут є всі традиційні для таких курортних містечок розваги — кафе і ресторанчики, бари і нічні клуби, дитячі майданчики і атракціони. Активно розвивається інфраструктура водних розваг, тому польоти на дельтоплане або катання на водному скутері, віндсерфінг і прогулянки на фешенебельній яхті вже не здаються в Затоці чимось неможливим!

Щодня звідси виїжджають екскурсійні автобуси до Одеси, Білгород-Дністровський і на виноградники Шабо, загалом, місця, де розташовані найбільш
значущі пам’ятки регіону. А крім цього, влітку 2016 року в самій Затоці пройде чимало різних культурно-розважальних і спортивних заходів, які отримали статус «Подія року», тому нудьгувати тут не будуть ні діти, ні дорослі!
Загалом, якщо ви шукайте курорт, де могли б відпочити всією сім’єю в рамках досить скромного бюджету, то вам ідеально підходить Затока, де можна знайти недороге житло, харчування і розваги. Якщо ж ви хочете відпочити більш фешенебельно, то і в цьому випадку краще місця, ніж Затока, вам не знайти! Напевно, в цьому і полягає один із секретів її популярності!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here