Компанія ПК ПРІНТПАК була заснована порівняно недавно, але вже стала досить відомою серед конкурентів, завдяки своїй якісній продукції, продуманої стратегії розвитку і великому асортименту товарів. Пакеты с петлевой ручкой
В активі компанії — власне виробництво, що використовує обладнання європейського рівня. Виробництво продукції йде на щоденній основі — причиною є неослабний попит на поліетиленові вироби, плівки та упаковку, а також швидко зростаюча клієнтська база.

Чим ми займаємося

Компанія Прінтпак — це виготовлення пакетів майка, поліетиленових пакетів з логотипами, мішків, плівок різної щільності для потреб будівництва, промисловості і сільського господарства. Ми використовуємо надійних постачальників, які пропонують виключно якісну сировину — поліетилен високого та низького тиску.

Поліетиленова плівка Київ від нашої компанії відома далеко за межами столиці. Вона широко затребувана на харчовому і промисловому виробництві, в аграрному секторі і в приватних господарствах. У будівництві вона використовується для захисту фундаментів, в сільському господарстві — для будівництва теплиць і мульчування грунту.

Ми пропонуємо найдоступніші ціни на продукцію, якість якої відповідає найвищим стандартам. Наше обладнання дозволяє виробляти весь спектр продукції з поліетилену будь-якої щільності, а також проводити друк на пакетах з використанням флексапечатного верстата.

Пакети на будь-який смак

Постійно в наявності пакети з нанесенням логотипу або рекламного слогана вашого бізнесу, які стануть хорошою рекламою при мінімальних витратах на виробництво. Також ви завжди можете придбати пакети з ручкою Київ та інші типи тари для перенесення товарів.

Компанія Прінтпак не стоїть на місці, а знаходиться в постійному пошуку нових, більш досконалих матеріалів і способів здешевлення свого виробництва.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here