Кролики є найбільш плідними сільськогосподарськими тваринами, а їх м’ясо відрізняється високою поживною цінністю. кролики породы рекс купить. Не варто забувати і про те, що хутро цих тварин дуже ніжний і м’який і прекрасно підходить для виготовлення шуб. Розведення кроликів — перспективний і прибутковий бізнес. Статеве дозрівання даних тварин настає досить рано — в три з половиною місяці. Першу злучку краще призначити на вік від 5 до 6 місяців, при вазі самки в 3 кілограми. Не варто забувати, що чим більше порода, тим пізніше наступає половозрелость.

Зазвичай племінне використання самок і самців-виробників триває 3 роки. У цей період важливо створити тваринам хороші умови утримання і харчування. Не можна перегодовувати кроликів, так як через надмірної ваги продуктивність потомства падає у тварин обох статей. За один день самцеві не варто давати спаровуватися більш ніж з чотирма самками (дві вранці і дві ввечері). Якщо самка перебуває в стані спокою, кролика до неї краще не підсаджувати, інакше тварини просто поб’ються. Кролицю, яка знаходиться в полюванні, можна визначити по почервоніння і набрякання статевих органів; вона неспокійна і нічого не їсть. Через 5-6 днів після спаровування, самця потрібно повторно підсадити до самки, щоб перевірити результат.

Якщо тварина не дасть себе покрити, значить запліднення вдалося. Також на 15 день самку слід прищепити — до даного терміну ембріони вже повинні сформуватися і пальпуються досить легко. Зародки нагадують невеликі м’які грудочки. За сукрольних самками необхідний особливий догляд. Збалансоване харчування, утримання в чистоті. Їх не можна лякати, щоб уникнути можливого викидня. Вагітність триває близько місяця. При хороших умовах за рік кролиця може принести 10-11 окролов, тобто 60, може, 70 кроленят. Все це завдяки тому, що кролиці — тварини поліциклічности, вони готові паруватися протягом усього року. Молодняк відкидають від кролиці у віці від місяця до двох. Годувати кроленят слід легкопереварюваній їжею, стежити за чистотою і наповненістю поїлки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here