Компанія LeTV зробила собі ім’я і капітал на продажу відеоконтенту. Причому такий капітал, який дозволив міцно вкластися у виробництво спочатку власних телевізорів LeTV, а потім і смартфонів під брендом LeEco, електровелосипедів, і навіть електромобілів — звичайно ж, самоврядних. У вересні компанія з помпою вийшла на російський ринок, місяцем пізніше відкрила свій онлайн-магазин і пообіцяла незабаром повністю підім’яти під себе ринок.

Зараз ці обіцянки сприймаються з великим скепсисом, ніж на початку, — тоді фінансове становище LeTV вселяло якщо не трепет, то як мінімум повагу. Але незабаром виникли проблеми у головного офісу, через які плани по завоюванню світового панування в сфері високих технологій стали здаватися все-таки швидше утопічними. Проте зовсім гроші у китайців не скінчились, і вони продовжують виділяти бюджет на Росію — так що і моделі смартфонів за демпінговими цінами продовжать з’являтися.
Відшуміли чергові жарти про «ле бігмак», проїхав потік оглядів вже відомих раніше смартфонів, тільки тепер потрапили на російський ринок, — саме час поговорити про щось новому. Мова про Смартфоны Le pro 3 3G, апарат з металевим корпусом, ультразвуковим (ну нарешті!) Сканером відбитків пальців, 5,5-дюймовим Full HD-дисплеєм, Qualcomm Snapdragon 821 — і ціною в 24 990 рублів. Весь в золоті (інших варіантів забарвлення немає), він прибув сюди не для того, щоб скромно встати на магазинній полиці в куточку. Це завойовник. Але які у нього шанси на перемогу?

Говорити про якісь фамільних традиціях і особливому стилі стосовно смартфонам LeEco було б як мінімум безглуздо — перший з них, модель Le 1, з’явився в поки ще минулого, 2015 року тобто зовсім недавно. Не дивно, що компанія на даному етапі навіть не шукає своє обличчя — Le Pro3 нагадує зовні відразу всі сучасні смартфони разом. Мабуть, крім iPhone — хоч цього обов’язкового порівняння китайцям вдалося уникнути. Найбільше, якщо чесно, апарат нагадав продукцію Huawei — на фотографіях нижче Le Pro3 можна побачити поруч з Mate 9, огляд якого вийде вже після свят.

Але є і пара оригінальних речей. По-перше, незвичайні сенсорні клавіші навігації по системі — вони винесені на панель під екраном і не крадуть його корисну площу. З приводу з незвичайності поговоримо при описі програмної оболонки. По-друге, дзеркальна поверхня сканера відбитків пальців — це, втім, рішення вельми сумнівне, адже за родом служби вона збирає відбитки тих самих пальців з космічною швидкістю.

В іншому все як завжди: справа — апаратні кнопки регулювання гучності і включення смартфона, зліва — суміщений слот для сімок і карти пам’яті, знизу — динамік і порт USB Type-C, зверху — миниджек … Хоча стоп, його тут якраз і немає. Смартфон не надто тонкий (7,5 мм) — відсутність аналогового роз’єму для підключення навушників тут здається виключно даниною новій моді. Замість нього нагорі ми бачимо ІЧ-передавач — слід впливу материнської компанії LeTV.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛебедка т макс
Следующая статьяРабота в Убер

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here