Якщо Ви ніколи раніше не працювали в UBER, наші фахівці навчать Вас як найбільш ефективно працювати (до 600 руб. В годину).

Можливість гідного заробітку на орендованому автомобілі (до 90 000 рублів на місяць).
Вільний графік
(Працюєте в комфортні для Вас годинник, дні і самі встановлюєте кількість скоєних поїздок)
Прозора система обліку замовлень
(Виконання всіх замовлень фіксується в додатку Uber, яке Ви попередньо встановлюєте на свій смартфон або планшет)
Ввічливі та культурні пасажири
(Водій має можливість поставити пасажиру оцінку, пасажири з низькими оцінками блокуються системою і не можуть викликати Uber таксі)

РОБОТА ВОДИТЕЛЕМ UBER
Uber Technologies Inc. работа в убер. (Убер) — стала легендарною, міжнародна американська компанія. У 2009 році здійснила переворот в області пасажирських перевезень, розробивши додаток для смартфонів, що дозволяє одним натисканням кнопки з’єднати людини з яким потрібно їхати, з людиною, яка хоче везти. Сьогодні Убер доступний в 500 містах мільйонниках світу, а з літа 2016 року — і в Росії. Ніяких автопарків, диспетчерів, рацій, шашок та фільтрів. Ніяких «потрійних» тарифів, оплати «простою» і СМС «в вашому районі немає вільних автомобілів». Пасажири люблять Убер за це. Спробувавши одного разу, — відмовляються від звичайних Таксі.

Реєструйтеся сьогодні як водій Убер і вже сьогодні почніть отримувати замовлення і заробляти гідні гроші. Тепер, — якщо у Вас є свій автомобіль і вільний час — ви просто не можете мати потребу в грошах. Заробіть скільки, скільки Вам потрібно, тоді, коли Вам зручно. UBERDRIVER — партнер Убер в Росії. Підключає водіїв до системи Убер і забезпечує їх підтримку і супровід.

Ви можете підключитися до мережі водіїв Uber через представників нашої компанії, ми гарантуємо виплати всіх бонусів за офіційною відомості, з мінімальною комісією 6%, в день надходження коштів на розрахунковий рахунок компанії-партнера UBERDRIVER.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяLe pro 3 3G
Следующая статьяCкупка авто после ДТП

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here