Банер (рекламний банер) — це матеріал. Сітка залита вінілом. Згодом слово набуло загальне значення і стало позначати готовий продукт. Тобто зараз слово «банер», в основному означає — вінілове полотно щільністю 440-520г / м2 з надрукованим зображенням, з підігнутими і провареними спец-машиною краями і встановленими люверсами через кожні 500мм по загальноприйнятому стандарту.
На ринку поліграфічних послуг друк банерів пропонують десятки і сотні компаній, однак лише деякі з них зможуть відповісти всім необхідним Вам вимогам. Наша компанія, крім точного виконання вимог замовників, оперативної та сверхоперативной роботи на вихідних в своєму розпорядженні штат досвідчених фахівців і сучасним спеціалізованим обладнанням.

Банери для зовнішньої реклами — це сучасний рекламний носій, який можна прикрасити кольоровими зображеннями, доповнивши їх необхідним текстом. За допомогою банерів інформація поширюється серед потенційних клієнтів компаній в приміщеннях виставкових центрів, на жвавих транспортних магістралях, в торгових центрах і т.д. заказать печать баннера можно на сайте bodroprint.ru.

Основний матеріал, що використовується при друку (виготовленні) рекламних банерів — це вінілова тканина складного складу. Основні її компоненти — армована сітка і власне покриття з полімерних волокон (так званий армований вініл). Існує безліч інших різновидів тканин для банерів, що мають різний склад, товщину і, відповідно, їх функції. Розрізняють, наприклад, светорассеивающую тканину backlit з двосторонньої глянсовою лакуванням, тришарову світлонепроникну тканину backout з поліефірних волокон і frontlit — тканина з високою щільністю, часто використовувану для одностороннього друку.

Вінілова основа, на якій проводиться повнокольоровий друк, дуже стійка до деформацій. Завдяки цій властивості, банери, розтяжки значних розмірів можуть склеюватися (зварюватись) з декількох частин. Друкують банери, використовуючи ламінацію або лакування поверхні, що дозволяє рекламного продукту не боятися морозу, снігу і дощу. Від правильно підібраного матеріалу залежить не тільки термін експлуатації банера, але і якість друку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here