Модульний паркет — це ефектна прикраса, здатне кардинально перетворити будь-який інтер’єр. Це підлогове покриття виглядає по-справжньому шикарно і при цьому не вимагає величезних зусиль при укладанні.

Модульний паркет являє собою різновид декоративного покриття, яке застосовується для обробки кімнат. Випускається окремими дерев’яними блоками з візерунками різного ступеня складності. Кожен блок являє собою цільну конструкцію, яка з’єднується з іншими елементами замковим способом, формуючи стійке і надійне покриття з певним малюнком поверхні. Основною перевагою модульного паркету є те, що з його допомогою можна домагатися незліченної кількості варіантів малюнка, що дозволяє розгулятися вашої дизайнерської фантазії при облаштуванні підлоги.

Модульний паркет виробляється виключно з екзотичних і твердих порід дерева з витонченою текстурою, що пройшли якісну обробку — дуб, клен, бук, горіх і ін. Бруски певної форми склеюються в цілісний паралелепіпед, який потім нарізається на безліч тонких пластин однакової форми з ідентичною текстурою. Так створюється лицьова поверхня покриття. Надалі до тильної сторони покриття за допомогою клею фіксується підкладка з фанери, а лицьову сторону покривають зносостійким лаком в декілька шарів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяНовогодние подарки к 2018
Следующая статьяХліб

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here