Розбитий дисплей — поширена «хвороба» всіх сучасних смартфонів. Показники міцності захисного скла з роками хоч і поліпшуються, але все одно здається фантастичним смартфон, екран якого не схильний ніяким механічним впливам. Падіння може спричинити за собою подряпини, тріщини, а при сильних ударах і повний вихід з ладу дисплея і тачскрін. Навіть якщо функції дисплея після появи тріщин збереглися, презентабельність і хороший вигляд випарувалися миттєво.
Смартфони діляться на дві категорії: смартфони, в яких можлива тачскрін і дисплея окремо і ті, в яких такий ремонт неможливий.
Візьмемо для прикладу популярну модель Самсунгов — Samsung Galaxy Note 4. Природний знос рідкісний, ремонт зазвичай потрібно після ударів і падінь. У цьому смартфоні для заміни тільки розбитого тачсріна доведеться міняти і дисплей. Поломку тачскрін визначити просто. Якщо смартфон перестав виконувати команди або реагувати на дотики, значить точно вийшов з ладу сенсор і потрібно обов’язковий ремонт. Проблеми з дисплеєм ви можете побачити неозброєним оком — це плями, розводи або просто темний екран.

Якщо з телефоном почали відбуватися дивні речі, таке як виключення без відома користувача, або просто він почав гальмувати, швидше за все проблема в прошивці. Майстри нашого сервісу справжні віртуози прошивки. У нас є все необхідне обладнання і величезний досвід. Допоможемо навіть в найскладніших ситуаціях.
Майстри нашого сервісного центру https://m-service.com.ua/services.htm виконують всі види ремонту смартфонів, ноутбуків і планшетів. Наше завдання — якісно і швидко відремонтувати зламаний гаджет, щоб він служив Вам ще дуже довго. Приходьте до нас!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here