Незалежність від електромережі — вагома перевага ноута. Це громіздкий стаціонарний комп’ютер — «раб» розетки. А ноутбук — незамінний супутник у подорожі і відрядженні, на роботі, навчанні, в кафе або парку. Таку свободу дій переносному комп’ютера дає батарея — елемент, який йде в комплекті до кожного лептопу https://uabattery.com/notebook/acer-battery.

Для літій-іонних елементів це — 500-1000 повних циклів заряду. Якщо ступінь зносу перевищує 70%, час роботи ноута в автономному режимі скорочується в рази. Замість 3-4 годин на початку використання, через 2-3 роки акумулятор Acer тримає заряд нещасних 10-15 хвилин.

Зношена батарея, як «лиса» гума на автомобілі — готова підвести в будь-який момент. Єдиний варіант налагодити роботу — це замінити джерело живлення на новий.

Не поспішайте позбутися від старої батарейки — пристрій стане в нагоді при виборі нової запчастини. Справа в тому, що найважливішу інформацію виробник вказує на етикетці. Щоб куплена деталь підійшла до ноутбука, рекомендується підбирати АКБ з відповідними параметрами. Знаючи робочі характеристики, нескладно знайти потрібний елемент серед сотень однакових на вигляд комплектуючих.

4 критерії, за якими відбирають акумулятор для ноутбука Acer:

  • ємність — кількість енергії, яку накопичує елемент живлення при 100% заряді. Вимірюється міліампер-годинах і позначається на шильде символами mA • h. Мінімальне значення — 2200 mA • h для компактних нетбуків. Стандартні лептопи Acer укомплектовані елементами на 4400-4800 mA • h;
  • вольтаж. Номінальна напруга — параметр, який визначає стабільність роботи пристрою. Тут вибирати за принципом: «ні кроку в сторону». Зі скрипом допускається відхилення плюс або мінус полвольта. Іншими словами, якщо на старій батареї зазначено 10,8 V, дозволяється використовувати деталь на 11,1 V, але краще все-таки точне відповідність. Перевищення вольтажа загрожує згорілим регулятором напруги і поломкою АКБ;
  • кількість елементів. Батарея для ноутбука Acer укомплектована окремими осередками. У кожному пристрої встановлено 3-12 елементів живлення. Чим більше «банок», тим важче вага деталі і всього ноутбука. Стандартна кількість — 6-8 елементів;
  • модель лептопа — параметр, без якого неможливо личити новий акумулятор. Бренд важливий, але найголовніше сумісність пристрою з ноутбуком. АКБ навіть в одній серії відрізняться габаритами і робочими параметрами. Тому не полінуйтеся уточнити у консультанта, чи підходить вибрана запчастина до вашої моделі ноута.
    Названі критерії — помічники-покажчики в пошуку елемента живлення. Але, крім робочих характеристик, рекомендується розібратися з типами батарей.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here