Електронні обмінники є нагальною потребою в сучасних реаліях, коли тільки в Рунеті видів цих валют є більше десятка вму на вмр. Це з одного боку. З іншого, різні інтернет-магазини та інші комерційні організації готові приймати до оплати далеко не всі види електронних грошей. Одні поважають Яндекс Гроші і Веб мані, інші вважають за краще Ківі і т.д. Є ще й третя сторона. Частини користувачів зручніше конвертувати традиційні гроші в один вид електронної валюти, іншій частині в інший. Словом, обмін валюти електронних грошей надзвичайно затребуваний.
Перш, ніж говорити про наш обменнніке давайте спробуємо уявити ідеальний варіант такого конвертера, якими критеріями він повинен відповідати. А потім подивимося, наскільки «Yes обмінках» відповідає стандарту.
Критерії ідеального обмінника електронних валют
1. Надійність — найважливіша якість. Ви повинні бути впевнені, що з вашими грошима нічого не станеться, і вони до вас повернутися, тільки в іншому вигляді. Зазвичай надійність визначається віком обмінника і наявністю відгуків про його роботи.
2. Мінімальна комісія за свої послуги. Хороший обмінник електронних валют не задирає комісію, йому достатньо 2-3%. У нього багато клієнтів і він візьме свій прибуток загальним обсягом угод.
3. Велика кількість послуг, що надаються. Тобто ідеальний обмінник повинен пропонувати користувачеві обмін електронних грошей будь-якого виду на будь-який вид. По-друге, з його допомогою є можливість вивести електронні гроші на карту будь-якого банку.
4. Автоматичний обмін. Це виключає людський фактор, а значить помилки, прискорює проведення операції і дає можливість проводити їх в режимі 7/24.
5. Зручний інтерфейс. Користувачеві повинні бути інтуїтивно зрозуміло, що він повинен «клацнути», щоб зробити ту чи іншу операцію. При цьому він повинен бачити, яка береться комісія і скільки грошей він отримає в результаті.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАкумулятор Acer
Следующая статьяVDS / VPS хостинг

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here